Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 27 nëntor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 27 nëntor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane, ndërsa Dollari ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 107                                               Shitet 107.8

Euro:                                   Blihet 120.9                                             Shitet 121.6

Paundi Britanik :                  Blihet 142.3                                          Shitet 143.5

Franga Zvicerane:               Blihet 115                                              Shitet 116.1

Njihuni me Këmbimin Valutor, 27 nëntor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore