Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 26 janar 2022

Njihuni me Këmbimin Valutor, 26 janar 2022

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 106.7                                                 Shitet 107.5

Euro:                                    Blihet 120.8                                                 Shitet 121.4

Paundi Britanik :                  Blihet 143.5                                                Shitet 144.5

Franga Zvicerane:                Blihet 116                                                   Shitet 116.9

Njihuni me Këmbimin Valutor, 26 janar 2022

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore