Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 Korrik 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 Korrik 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Paundi Britanik nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 103.1                            Shitet 103.8

Euro:                                    Blihet 121.6                             Shitet 122.2

Paundi Britanik :                  Blihet 141.3                           Shitet 142.4

Franga Zviceriane:               Blihet 111.6                            Shitet 112.6

Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 Korrik 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore