Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 Gusht 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 Gusht 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik ndërkohë Euroja ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 103.3                                    Shitet 104.1

Euro:                                   Blihet 121.4                                     Shitet 122

Paundi Britanik :                  Blihet 141                                      Shitet 142.2

Franga Zviceriane:              Blihet 112.8                                    Shitet 113.7

Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 Gusht 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore