Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 24 Tetor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 24 Tetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje të lehtë e Dollarit dhe  një rënie të lehtë të Paundit Britanik dhe Franges Zvicerane. Ndërkohë Euroja nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 104                                            Shitet 104.8

Euro:                                  Blihet 121.4                                          Shitet 122

Paundi Britanik :                Blihet 143                                            Shitet 144

Franga Zviceriane:             Blihet 113.4                                          Shitet 114.3

Njihuni me Këmbimin Valutor, 24 Tetor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore