Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 23 nëntor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 23 nëntor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros , ndërsa Paundi Britanik, Franga Zvicerane dhe Dollari kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 107 .1                                            Shitet 108

Euro:                                   Blihet 121                                             Shitet 121.7

Paundi Britanik :                  Blihet 143.5                                         Shitet 144.7

Franga Zvicerane:               Blihet 115                                           Shitet 116.1

Njihuni me Këmbimin Valutor, 23 nëntor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore