Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 23 dhjetor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 23 dhjetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros dhe Frangës Zvicerane, ndërkohë që  Paundi Britanik ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 106.4                                             Shitet 107.2

Euro:                                   Blihet 120.3                                             Shitet 120.9

Paundi Britanik :                  Blihet 141                                               Shitet 142.1

Franga Zvicerane:                Blihet 115                                               Shitet 115.8

Njihuni me Këmbimin Valutor, 23 dhjetor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore