Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 22 Shtator 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 22 Shtator 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit dhe rënie e  Frangës Zvicerane, ndërkohë Paundi Britanik dhe Euroja nuk kanë pësuar ndryshime.  

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                              Blihet 102.8                                    Shitet 103.6

Euro:                                 Blihet 120.9                                   Shitet 121.6

Paundi Britanik :                Blihet 140.4                                    Shitet 141.5

Franga Zviceriane:             Blihet 110.6                                    Shitet 111.6

Njihuni me Këmbimin Valutor, 22 Shtator 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore