Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 22 Korrik 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 22 Korrik 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit dhe Paundit Britanik ndërsa Euro dhe Franga Zvicerane nuk kanë ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 103.2                            Shitet 104

Euro:                                    Blihet 121.9                             Shitet 122.5

Paundi Britanik :                  Blihet 140.6                           Shitet 142

Franga Zviceriane:               Blihet 111.8                            Shitet 112.8

Njihuni me Këmbimin Valutor, 22 Korrik 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore