Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 20 Tetor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 20 Tetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe  një rritje  e lehtë e Paundit Britanik.Euroja dhe Franga Zvicerane nuk kanë pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 104                                            Shitet 104.8

Euro:                                  Blihet 121.3                                          Shitet 121.8

Paundi Britanik :                Blihet 143                                            Shitet 144.2

Franga Zviceriane:             Blihet 112.6                                        Shitet 113.4

Njihuni me Këmbimin Valutor, 20 Tetor 2021

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore