Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 20 Gusht 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 20 Gusht 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Paundit Britanik, Euros dhe Frangës Zvicerane.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 103.5                                      Shitet 104.4

Euro:                                   Blihet 121.4                                    Shitet 122

Paundi Britanik :                  Blihet 141.4                                   Shitet 142.5

Franga Zviceriane:              Blihet 112.7                                    Shitet 113.5

Njihuni me Këmbimin Valutor, 20 Gusht 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore