Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 19 nëntor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 19 nëntor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane, ndërsa Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar rritje. Franga Zvicerane nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 106.9                                          Shitet 107.6

Euro:                                   Blihet 121.4                                          Shitet 122

Paundi Britanik :                  Blihet 143.5                                         Shitet 144.5

Franga Zvicerane:               Blihet 115                                              Shitet 115.9

Njihuni me Këmbimin Valutor, 19 nëntor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore