Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 18 janar 2022

Njihuni me Këmbimin Valutor, 18 janar 2022

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 106.5                                                Shitet 107.3

Euro:                                    Blihet 121.7                                                Shitet 122.4

Paundi Britanik :                  Blihet 144.9                                                Shitet 146.1

Franga Zvicerane:                Blihet 116.1                                                Shitet 117

Njihuni me Këmbimin Valutor, 18 janar 2022

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore