Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 18 Gusht 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 18 Gusht 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Paundit Britanik, Euros dhe Frangës Zvicerane.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 102.7                                  Shitet 103.7

Euro:                                    Blihet 121                                     Shitet 121.6

Paundi Britanik :                  Blihet 141.2                                   Shitet 142.5

Franga Zviceriane:              Blihet 112.1                                   Shitet 113

Njihuni me Këmbimin Valutor, 18 Gusht 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore