Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 16 Tetor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 16 Tetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Euro nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 104.6                                        Shitet 105.3

Euro:                                  Blihet 121.4                                          Shitet 121.9

Paundi Britanik :                Blihet 142.9                                        Shitet 144.2

Franga Zviceriane:             Blihet 112.6                                        Shitet 113.5

Njihuni me Këmbimin Valutor, 16 Tetor 2021 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore