Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 16 nëntor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 16 nëntor 2021

 

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros, ndërsa Paundi Britanik  ka shënuar rritje. Franga Zvicerane nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 106.2                                           Shitet 107

Euro:                                   Blihet 122.7                                          Shitet 122.4

Paundi Britanik :                  Blihet 142.3                                         Shitet 143.2

Franga Zvicerane:               Blihet 115                                             Shitet 116

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore