Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 15 prill 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 15 prill 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros. Ndërkohë Paundi Britanik dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje të lehtë.


Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 102.7                   Shitet 103.3

Euro:                                    Blihet 122.8                 Shitet 123.3

Paundi Britanik :                  Blihet 141                      Shitet 142

Franga Zviceriane:               Blihet 111                      Shitet 111.8

Njihuni me Këmbimin Valutor, 15 prill 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore