Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 14 Shtator 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 14 Shtator 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit dhe Paundit Britanik, ndërkohë që Euroja dhe Franga Zvicerane nuk kanë pësuar ndryshime.  

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 102.6                                    Shitet 103.5

Euro:                                   Blihet 121.4                                    Shitet 122

Paundi Britanik :                Blihet 141.7                                    Shitet 142.8

Franga Zviceriane:             Blihet 111.2                                    Shitet 112

Njihuni me Këmbimin Valutor, 14 Shtator 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore