Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 14 janar 2022

Njihuni me Këmbimin Valutor, 14 janar 2022

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Euros, Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari ka shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 106                                                  Shitet 106.9

Euro:                                   Blihet 121.9                                                Shitet 122.5

Paundi Britanik :                  Blihet 145.3                                               Shitet 146.3

Franga Zvicerane:                Blihet 116.2                                              Shitet 117

Njihuni me Këmbimin Valutor, 14 janar 2022

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore