Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 13 Tetor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 13 Tetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritjee e lehtë e Dollarit, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Euro nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 104.4                                        Shitet 105.3

Euro:                                    Blihet 121                                          Shitet 121.6

Paundi Britanik :                Blihet 142                                              Shitet 143

Franga Zviceriane:             Blihet 112.4                                           Shitet 113.2

Njihuni me Këmbimin Valutor, 13 Tetor 2021 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore