Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 13 Maj 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 13 Maj 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros . Ndërkohë Franga Zvicerane, Dollari dhe Paundi Britanik kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

 

Dollari:                                 Blihet 101.1                     Shitet 101.8

Euro:                                    Blihet 122.6                     Shitet 123.1

Paundi Britanik :                  Blihet 142.3                     Shitet 143.2

Franga Zviceriane:               Blihet 111.3                    Shitet 112.1

Njihuni me Këmbimin Valutor, 13 Maj 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore