Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 12 nëntor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 12 nëntor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje të lehtë e Dollarit. Paundi Britanik dhe Euroja kanë shënuar rënie, ndërsa Franga Zvicerane nuk ka pësuar ndryshime

poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 106.3                                           Shitet 107.1

Euro:                                     Blihet 122.2                                          Shitet 122.9

Paundi Britanik :                  Blihet 142.3                                         Shitet 143.3

Franga Zvicerane:               Blihet 115.2                                         Shitet 116

Njihuni me Këmbimin Valutor, 12 nëntor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore