Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 12 janar 2022

Njihuni me Këmbimin Valutor, 12 janar 2022

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 107                                                  Shitet 107.8

Euro:                                   Blihet 121.5                                                Shitet 122.1

Paundi Britanik :                  Blihet 144.9                                               Shitet 146

Franga Zvicerane:                Blihet 115.2                                              Shitet 116.1

Njihuni me Këmbimin Valutor, 12 janar 2022

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore