Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 11 Shtator 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 11 Shtator 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros, ndërkohë Paundi Britanik dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 102.4                                    Shitet 103.2

Euro:                                   Blihet 121.4                                    Shitet 122

Paundi Britanik :                  Blihet 141.5                                    Shitet 142.5

Franga Zviceriane:               Blihet 111.3                                    Shitet 112.3

Njihuni me Këmbimin Valutor, 11 Shtator 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore