Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 11 nëntor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 11 nëntor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje të lehtë e Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik, ndërsa Dollari ka pësuar rënie. Ndërkohë Euroja nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 105.7                                        Shitet 106.5

Euro:                                     Blihet 122.3                                          Shitet 122.9

Paundi Britanik :                  Blihet 142.5                                         Shitet 143.5

Franga Zviceriane:               Blihet 115.2                                         Shitet 116

Njihuni me Këmbimin Valutor, 11 nëntor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore