Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 11 janar 2022

Njihuni me Këmbimin Valutor, 11 janar 2022

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Euros, Paundit Britanik dhe Dollarit. Ndërkohë Franga Zvicerane ka shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 107                                                  Shitet 107.9

Euro:                                   Blihet 121.3                                                Shitet 121.9

Paundi Britanik :                  Blihet 144.7                                              Shitet 146

Franga Zvicerane:                Blihet 115.5                                              Shitet 116.4

Njihuni me Këmbimin Valutor, 11 janar 2022

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore