Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 1 Shtator 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 1 Shtator 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe  Frangës Zvicerane, ndërkohë Paundi Britanik dhe Euroja kanë shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 102.7                                      Shitet 103.5

Euro:                                    Blihet 121.5                                     Shitet 122.1

Paundi Britanik :                  Blihet 140.8                                    Shitet 141.9

Franga Zviceriane:              Blihet 111.9                                     Shitet 113

Njihuni me Këmbimin Valutor, 1 Shtator 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore