Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 09 Tetor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 09 Tetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Frangës Zvicerane,  ndërkohë Paundi Britanik dhe  Euroja ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                               Blihet 104.5                                       Shitet 105.3

Euro:                                  Blihet 121                                          Shitet 121.6

Paundi Britanik :                Blihet 141.6                                      Shitet 143

Franga Zviceriane:             Blihet 112.2                                       Shitet 113

Njihuni me Këmbimin Valutor, 09 Tetor 2021 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore