Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 09 Shtator 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 09 Shtator 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros dhe  Frangës Zvicerane, ndërkohë Paundi Britanik ka shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 102.5                                    Shitet 103.3

Euro:                                    Blihet 121.4                                    Shitet 122

Paundi Britanik :                  Blihet 140.7                                   Shitet 141.8

Franga Zviceriane:              Blihet 111                                      Shitet 112

Njihuni me Këmbimin Valutor, 09 Shtator 2021

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore