Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 06 Tetor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 06 Tetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Frangës Zvicerane, Paundit Britanik dhe Euros.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                               Blihet 104.3                                       Shitet 105

Euro:                                  Blihet 121.1                                       Shitet 121.7

Paundi Britanik :                Blihet 141.3                                      Shitet 142.7

Franga Zviceriane:             Blihet 112                                       Shitet 113

Njihuni me Këmbimin Valutor, 06 Tetor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore