Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 03 Qershor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 03 Qershor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rritje e Dollarit, Euros, Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 100.4                     Shitet 101.3

Euro:                                    Blihet 122.7                     Shitet 123.2

Paundi Britanik :                  Blihet 141.9                       Shitet 142.7

Franga Zviceriane:               Blihet 111.2                       Shitet 112

Njihuni me Këmbimin Valutor, 03 Qershor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore