Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 02 prill 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 02 prill 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë eEuros, Dollari dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Paundi Britanik ka shënuar rritje.


Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 104.4                   Shitet 105.2

Euro:                                    Blihet 122.8                   Shitet 123.3

Paundi Britanik :                  Blihet 143.5                Shitet 144.7

Franga Zviceriane:               Blihet 110.2                   Shitet 111.5

Njihuni me Këmbimin Valutor, 02 prill 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore