Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 1 dhjetor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 1 dhjetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rritje e Dollarit, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane. Ndërsa Euro ska pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 106.6                                              Shitet 107.6

Euro:                                   Blihet 120.9                                             Shitet 121.6

Paundi Britanik :                Blihet 141.7                                             Shitet 142.9

Franga Zvicerane:               Blihet 115.1                                             Shitet 116.5

Njihuni me Këmbimin Valutor, 1 dhjetor 2021 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore