Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Monedhat e huaja në buzë të “greminës”, zbuloni se çfarë po ndodh me kursin e këmbimin

Monedhat e huaja në buzë të “greminës”, zbuloni

Sot, më 19 janar 2023, dollari amerikan blihet me 107.2 lekë dhe shitet me 108.1 lekë.

Euro blihet me 116 lekë dhe shitet 116.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 131.7 lekë dhe shitet me 133 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 116.5 lekë, ndërsa në shitje me 117.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.3 lekë dhe në shitje me 81.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore