Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Me sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja, çfarë ndodh me euron dhe dollarin

Me sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja, çfarë ndodh me euron

Dollari amerikan është blerë sot, 6 Gusht me 113.6 lekë dhe është shitur me 114.8 lekë, duke shënuar ulje në krahasim me një ditë më parë.

Monedha evropiane euro blihet sot me 116.2 lekë dhe shitet me 117 lekë, duke shënuar një qëndrueshmëri me ditët e kaluara.

Po ashtu edhe paundi britanik, i cili sot blihet me 136.7 lekë dhe shitet me 138.1 lekë.

Me sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja, çfarë ndodh me euron

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore