Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e

Dollari amerikan është blerë këtë të martë, 1 nëntor me 118.2 lekë dhe është shitur me 119.1 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar dobësim.

Sakaq monedha evropiane euro blihet me 117.5 lekë dhe shitet me 118.2 lekë, duke treguar qëndrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 136 lekë dhe shitet me 137 lekë, duke treguar forcim.

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore