Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e

Dollari amerikan është blerë këtë të mërkurë, 21 shtator, me 116.5 lekë dhe është shitur me 117.6 lekë sipas kursit të këmbimit, duke pësuar një rritje të lehtë.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.5 lekë dhe shitet me 117.1 lekë për të disatën ditë me radhë, duke treguar një farë qëndrueshmërie.

Rritje ka pësuar paundi britanik, i cili sot blihet me 132.3 lekë dhe shitet me 134 lekë.

Ndërsa franga zvicerane ka shënuar sërish një rritje të lehtë, pasi blihet me 120 lekë dhe shitet me 121.2 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore