Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 17 Shtator me 115.9 lekë dhe është shitur me 117 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar dobësim.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 117 lekë, duke treguar qëndrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 131.7 lekë dhe shitet me 134 lekë.

Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore