Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Me sa blihet dhe shitet sot euro dhe dollari! Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Me sa blihet dhe shitet sot euro dhe dollari! Çfarë ndodh me

Sot një euro në tregun e këmbimit valutor shqiptar blihet me 116.3 lekë, ndërsa shitet me 116.9 lekë. 

Edhe dollari nuk ka pësuar asnjë ndryshim, pasi blihet po aq sa dje me 119.6 lekë dhe shitet me 120.6.

Ndërsa paundi britanik sot në tregun shqiptar blihet me 131.6 lekë dhe shitet me 132.8 lekë.

Ndërsa franga zvicerane blihet me 119.3 lekë dhe shitet me 120.2 lekë.

Me sa blihet dhe shitet sot euro dhe dollari! Çfarë ndodh me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore