Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Me sa blihet dhe shitet dollari dhe euro. Ja çfarë ndodh me monedhat e tjera

Me sa blihet dhe shitet dollari dhe euro. Ja çfarë ndodh me monedhat

Dollari amerikan e ka nisur javën me një rënie, pasi në tregun e këmbimit valutor një dollar blihet me 117.1 lekë dhe shitet me 118.6 lekë.

Euro ka mbetur e pandryshuar nga javë që lamë pas. Sot blihet me 116.6 lekë dhe shitet me 117,3 lekë.

Rënie ka pësuar edhe paundi britanik, i cili blihet me 132.2 lekë dhe shitet me 134 lekë.

Ndërsa franga zvicerane blihet me 117.1 lekë dhe shitet me 118.5 lekë.

Me sa blihet dhe shitet dollari dhe euro. Ja çfarë ndodh me monedhat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore