Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Kursi i këmbimit valutor/ Rritet euro në treg, ja me sa blihen dhe shiten monedhat e tjera

Kursi i këmbimit valutor/ Rritet euro në treg, ja me sa blihen dhe

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 108.2 lekë.

Euro ka pësuar një rritje të lehtë dhe blihet me 114.2 lekë dhe shitet me 115 lekë.


Ndërsa paundi britanik sot do të blihet me 130 lekë dhe do të shitet me 132.4 lekë.

Franga zvicerane në tregun shqiptar do blihet me 115 lekë dhe do shitet me 116 lekë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore