Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Këmbimi valutor për datën 6 nëntor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

Këmbimi valutor për datën 6 nëntor/ Me sa shiten dhe blihen

Dollari amerikan është blerë këtë të diel, 6 nëntor, me 117.2 lekë dhe është shitur me 118.6 lekë sipas kursit të këmbimit, duke pësuar një rënie të lehtë me ditët që lamë pas.

Sakaq monedha evropiane euro blihet me 116.6 lekë dhe shitet me 117.3, duke treguar qëndrueshmëri.

Rënie të lehtë ka pësuar dhe paundi britanik, i cili sot blihet me 132.5 lekë dhe shitet me 134.1 lekë.

Ndërsa franga zvicerane ka pësuar gjithashtu rënie, teksa blihet këtë të mërkurë me 117.2 lekë dhe shitet me 118.5 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore