Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Këmbimi valutor për datën 24 tetor/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari

Këmbimi valutor për datën 24  tetor/ Me sa shiten dhe blihen euro

Dollari amerikan është blerë këtë të hënë, 24 Tetor me 118.5 lekë dhe është shitur me 119.7 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar qendrueshmëri.

Këmbimi valutor për datën 24  tetor/ Me sa shiten dhe blihen euro

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.8 lekë dhe shitet me 117.4 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 133.8 lekë dhe shitet me 135 lekë, duke treguar forcim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore