Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja, çfarë ndodh me euron dhe dollarin

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja,

Dollari amerikan është blerë sot me 114 lekë dhe është shitur me 115.5 lekë, duke shënuar ulje në krahasim me një ditë më parëe. 

Monedha evropiane euro blihet sot me 116.5 lekë dhe shitet me 117.3 lekë, duke shënuar një rritje të lehtë krahasuar me datën 3 gusht.

Ndërsa paundi britanik është ulur lehtë krahasuar me një ditë më parë.

Ai sot blihet me 138.3 lekë dhe shitet me 139.4 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore