Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen monedhat e huaja sot: Dollari vijon të forcohet, çfarë po ndodh me euron

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen monedhat e huaja sot: Dollari

Dollari ka shënuar një rritje të lehtë këtë të mërkurë krahasuar me një ditë më parë. Valuta amerikane blihet me 114 lekë ndërsa shitet me 115.3 lekë.

Euro mbetet thuajse në të njëjtat shifra ku sot blihet me 116.3 lekë ndërsa shitet me 117 lekë.

Një rritje nga dje ka pësuar edhe paundi britanik që blihet me 136.8 ndërsa shitet me 138.4 lekë.

Franga zvicerane sot blihet me 118.1 lekë ndërsa shitet me 119.4 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen monedhat e huaja sot: Dollari

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore