Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Këmbimi valutor/ Dobësohet sërish dollari dhe euro! Me sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja

Këmbimi valutor/ Dobësohet sërish dollari dhe euro! Me sa shiten

Dollari amerikan është blerë sot me 112.7 lekë dhe është shitur me 114 lekë, duke shënuar rënie në krahasim me nje dite me pare. 

Edhe monedha evropiane është dobësuar. Ajo blihet sot me 116 lekë dhe shitet me 116.8 lekë.

Paundi britanik ka shënuar një renie të lehtë të vlerës mëngjesin e sotëm pasi sot blihet me 137.4 lekë dhe shitet me 138.7 lekë.

Franga zvicerane është blerë sot me 118.2 lekë dhe është shitur me 119.3 lekë referuar tregut të brendshëm valutor.

Këmbimi valutor/ Dobësohet sërish dollari dhe euro! Me sa shiten

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore