Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Këmbimi valutor/ A ka ndryshime? Sa blihet dhe shitet sot euro dhe dollari

Këmbimi valutor/ A ka ndryshime? Sa blihet dhe shitet sot euro dhe dollari

Një dollar sot në tregun e këmbimit valutor në Shqipëri blihet me 119.6 lekë dhe shitet me 120.6 lekë, duke shënuar një rritje të lehtë nga një ditë më parë.

E pandryshuar ka mbetur monedha evropiane, e cila blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 116.9 lekë.

Paundi britanik ka shënuar një rënie, sot blihet me 131.2 lekë dhe shitet me 133. Ndërsa franga zvicerane blihet me 119.5 lekë dhe shitet me 120.5 lekë.

Këmbimi valutor/ A ka ndryshime? Sa blihet dhe shitet sot euro dhe dollari

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore