Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

"Fluturon" Dollari, zbuloni se çfarë po ndodh me monedhat e huaja në tregon valutor

"Fluturon" Dollari, zbuloni se çfarë po ndodh me monedhat

Sot në tregun valutor dollari amerikan blihet me 116.3 lekë dhe shitet 122.3 lekë.

Euro blihet me 114.7 lekë dhe shitet 119.7  lekë.

Paundi britanik sot blihet me 131.9 lekë dhe shitet me 137.9 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 117.7 lekë, ndërsa në shitje me 123.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 84 lekë dhe në shitje me 90 lekë.

"Fluturon" Dollari, zbuloni se çfarë po ndodh me monedhat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore