Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

“Festa më të mira, çdo ditë”/ One sjell kartolinën e veçantë për festat e fundvitit

“Festa më të mira, çdo ditë”/ One sjell

Kjo është periudha më e bukur e vitit, por ky dhjetor është paksa ndryshe nga dhjetorët e mëparshëm. Ashtu si i gjithë viti 2020, edhe dhjetori ishte mjaft sfidues për të gjithë njerëzit si pasojë e pandemisë së Covid-19.

 Por ka patur shumë gjëra që na kanë zbukuruar vitin dhe po mundohen gjithashtu që të zbukurojnë edhe festat e fundvitit. Një nga këto është One, e cila ka plotësuar nevojat e përdoruesve të saj për komunikimin gjatë gjithë kësaj periudhe ku njerëzit e kishin disi të pamundur për t’u takuar me miqtë dhe të afërmit e tyre.

Por jo vetëm kaq. One ka treguar se për këtë fundvit ka zgjedhur që kartolinën e saj t’ia dedikojë fëmijëve, të cilët festat do t’i kalojnë në spital.

“Ne kemi mbledhur dhe plotësuar dëshirat e pacientëve të vegjël në Onko-Hematologjinë e Pediatrisë”, ka njoftuar One, e cila gjithashtu u ka bërë thirrje njerëzve që ta ndajnë së bashku këtë emocion dhe të vizitojnë faqen https://fundviti.one.al . Njëkohësisht One u ka uruar të gjithëve: “Festa më të mira, çdo ditë!”.

Ndërkohë kujtojmë se One përmirësohet çdo ditë dhe në këtë fundvit, ka arritur mbulimin 4G më të gjerë në Shqipëri. Tashmë 98.1 për qind e popullsisë kanë akses në rrjetin 4G.

Gjithashtu ka përmbyllur me sukses edhe fazën e parë dhe më të rëndësishme të modernizimit të rrjetit në të gjithë Shqipërinë. Ishte një projekt që nisi në muajin shkurt dhe ishte një premtim që u përmbush nga One.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore