Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Çfarë po ndodh me dollarin dhe euron? Këmbimi valutor për ditën e sotme

Çfarë po ndodh me dollarin dhe euron? Këmbimi valutor për

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 12 nëntor me 112.6 lekë dhe është shitur me 114.3 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar sërish dobësim.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.7 lekë dhe shitet me 117.3 lekë, duke treguar qëndrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 132.7 lekë dhe shitet me 134 lekë, duke treguar forcim.

Çfarë po ndodh me dollarin dhe euron? Këmbimi valutor për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore